Contactpunt in uw buurt (Beersel-Halle-St.-P.-Leeuw)


Eddy Longeval
Voorzitter Sint-Pieters-Leeuw – gemeenteraadslid

Varenweg 4
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Tel. +32 494 173 919
eddy.longeval@vlaamsbelang.org

LukRaekelboom

Klaas Slootmans
Voorzitter Rode-Beersel – gemeenteraadslid Beersel

Vlaams Parlementslid

Molenbeekstraat 8
1653 Dworp (Beersel)

Tel. +32 479 763 751
klaas.slootmans@vlaamsbelang.org

Laurent Houllez
Bestuurslid Sint-Pieters-Leeuw

G. Wittouckstraat 200/A
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Tel. +32 499 738 821
houllezlaurent@gmail.com

Hilde Lanckmans
Bestuurslid Sint-Pieters-Leeuw

Varenweg 3
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Tel. +32 486 762 636
hilde.lanckmans@telenet.be

Nancy De Backer
Bestuurslid Sint-Pieters-Leeuw

Joseph Uylenbroeckstraat 3
1500 Halle

Tel. +32 497 749 869

Joseph De Camps
Bestuurslid Sint-Pieters-Leeuw

Kamstraat 9
1602 Vlezenbeek (Sint-Pieters-Leeuw)

Tel. +32 2 305 83 34
jozefdecamps@hotmail.com

André Gorgon
Voorzitter Halle – gemeenteraadslid Halle

Brusselsesteenweg 238
1500 Halle

Tel. +32 485 430 164
andreygorgon@yahoo.com

Pascal ‘Baco’ Saenen
Bestuurslid Halle – gemeenteraadslid Halle

Nijverheidstraat 32 bus 4.1
1500 Halle

Tel. +32 476 474 534

pascal.saenen@telenet.be

Kenneth Cardyn
Bestuurslid Halle

Lenniksesteenweg 341
1500 Halle

Tel. +32 494 928 170

cardynkenneth@hotmail.com

Roger Bontridder
Bestuurslid Halle

Biezeweide 197
1500 Halle

Tel. +32 486 208 310

Bart Vereycken
Bestuurslid Halle

Joseph Uylenbroeckstraat 3
1500 Halle

Tel. +32 497 749 869

bart.vereycken@telenet.be


Nicolas Deschuyffeleer
Bestuurslid Halle

Bergensesteenweg 501 bus 5
1500 Halle

Tel. +32 470 900 614

nicolas_deschuyffeleer@hotmail.com


Carlos Vandeponseele
Bestuurslid Rode-Beersel

Vinkenlaan 4
1640 Sint-Genesius-Rode

Tel. +32 495 713 921

vandeponseelecarl@yahoo.com


Ralf Van den Haute
Bestuurslid Rode-Beersel

Lindestraat 19
1640 Sint-Genesius-Rode

Tel. +32 475 695 866

ralf.vandenhaute@vlaamsbelang.org


Nadine Motten
Bestuurslid Rode-Beersel

Veldweg 9
1651 Lot (Beersel)

Tel. +32 486 382 729

nadine_motten@hotmail.com


Miranda Vandenbrande
Bestuurslid Rode-Beersel

Kerkstraat 139
1653 Dworp (Beersel)

Tel. +32 495 767 791

vdbr_miranda@hotmail.be